Recenze našich zákazníků


Štítky oddělíte pomocí klávesy ENTERMarkéta 18.12. 2020 zobrazit podrobnosti

Květiny byly doručeny naprosto čerstvé, jako zrovna uřezané. Kurýr byl moc milý. Čas doručení byl rovněž dodržen a to jsem jej ještě emailem upravovala. Tuto firmu všem vřele doporučuji. Jejich služby nemají chybu.

I-KVĚTINY

Moc děkujeme za hezkou recenzi a jsme rádi, že jste se službami spokojená.

Jana Petričková 11.12. 2020 zobrazit podrobnosti

Moc děkuji za Vaše služby, které jsem využila na poděkování za milý a vstřícný přístup zdravotníku k moji mamce. Kytice byla krásná, doručená bez prodlevy a díky Vám je možné člověku v každé době udělat radost a potěšit ho na duši.

I-KVĚTINY

Jsme rádi, že jste u nás byla spokojená a že se květina líbila a udělala radost.

Katerina 27.11. 2020 zobrazit podrobnosti

Ojednavala jsem kytku, resp flower box pro sestru k narozeninam na posledni chvili. Pristup kvetinarsvi uzasny, dorucili bleskove, vysli mi vstric i s barvou masle. Darek udelal obrovskou radost, ja ho videla jen na fotce, ale flower box byl moc krasny a sestra nadsena (a to je na kytky opravdu kriticka :-) ). Jsem rada, ze vim, kam se priste zase obratit :-)

I-KVĚTINY

Moc děkujeme. Jsme rádi, že jste byla spokojená a flower box udělal radost.

Jana Plačková 25.11. 2020 zobrazit podrobnosti

Objednávala jsem poprvé kytičku pro babičku k narozeninám.Babička nadšená,kytička moc krásná,až ji to dojalo.Moc bych chtěla poděkovat za Vaše služby,protože jsou opravdu profesionální.Ráda si znovu objednám.

I-KVĚTINY

Jsme moc rádi, že květina udělala radost a babičce se líbila.

Iva Zebrakova 22.11. 2020 zobrazit podrobnosti

I-květiny mi byly doporučeny již v roce 2015, kdy se nám postarali o svatební kytici a vše ostatní. Jsem věrná, spokojená zákaznice, mají vždy velký výběr za přijatelné ceny. Poprvé jsem vyzkoušela darovat 100 růží maminkce k narozeninám a opět velká spokojenost.

I-KVĚTINY

Jsme moc rádi, že se k nám ráda vracíte a že jste s květinami spokojená :-)

Mapa rozvozu

Rozvážíme květiny v Opavě. Na mapě si můžete ověřit, zda jezdíme i k Vám. Pro dopravu mimo oblast rozvozu nás kontaktujte a společně doručení můžeme naplánovat.

Ověřit rozvoz    Spojte se s námi

    Sledujte nás na sociálních sítích, jsme na facebooku a instagramu

    Rozvoz květin

    Z nabídky vyberte město doručení. V Ostravě a blízkém okolí rozvážíme zdarma! Doručení do oranžových oblastí na mapě je zpoplatněno částkou 95,-

    Ostrava Zavřít