Recenze našich zákazníků


Štítky oddělíte pomocí klávesy ENTEROndra 09.03. 2022 zobrazit podrobnosti

Již roky tuto službu využívám a hodnocení nejen mé, ale především celkové dokládá kvalitu těchto služeb. Ceny květin jsou dle mého názoru dobré. Květiny jsou vždy skvěle připravené. Rozvoz je přesný a možnost si zvolit konkrétní datum a čas je prostě báječná. Jelikož službu využívám několik let, došlo i k situaci kdy obdarovaný nebyl na místě kde jsem uvedl a i přesto kurýr byl ochoten květinu doručit na jinou adresu. Této službě prostě nemám co vytknout a jistě budu i nadále využívat právě i-květiny.

I-KVĚTINY

Moc děkujeme za hezkou recenzi. Máme radost, že jste naším stálým zákazníkem a že jste se službami spokojený.

Radek 09.03. 2022 zobrazit podrobnosti
Doporučuji

Objednával jsem poprvé a mám velice kladnou zkušenost. Jediný trabl byl, že jsem špatně vypsal telefonní číslo obdarované, ale kurýr to pohotově vyřešil :-) Díky, já i má drahá polovička jsme velice spokojeni s vaší službou!

I-KVĚTINY

Moc děkujeme, jsme rádi, že květina udělala radost a byl jste se službami spokojený.

Rado 09.03. 2022 zobrazit podrobnosti
Doporučuji

2 objednávky, 2x bez chybičky :) Čerstvé kvety a doprava zdarma, odporúčam :)

I-KVĚTINY

Moc děkujeme :-)

Jan 08.03. 2022 zobrazit podrobnosti

Hrůza na MDŽ objednáno ve 12 v 18:00 řečeno že doručení garantují v 18:30 hovor mé přítelkyni že nedoručí z důvodu že je daleko což věděly od 15:00 že tam budou muset jet když to nestihly do 15:00 v Ostravě

Nic Na hovno Hruza
I-KVĚTINY

Dobrý den, mrzí nás, že jste nebyl se službami spokojený. Ve dny jako je Valentýn, MDŽ a Den matek jsou časy doručení pouze orientační. Snažíme se maximálně dodržet časy, které si zákazník vybere, ale objednávek je v tyto dny spousta a ne vždy se nám to povede. Upozornění máme na webu a také v košíku, když květinu objednáváte. Věříme, že nám časem dáte ještě jednu šanci ukázat, že jsou naše služby takové, jaké je prezentujeme. Hezký den.

Black Sabbath 07.03. 2022 zobrazit podrobnosti
Doporučuji

Vše proběhlo jak mělo. Kytice krásná, doručena včas. Za mě 100% spokojenost. Příště zase u vás.

I-KVĚTINY

Moc děkujeme, máme radost, že jste byl spokojený :-)

Mapa rozvozu

Rozvážíme květiny v Opavě. Na mapě si můžete ověřit, zda jezdíme i k Vám. Pro dopravu mimo oblast rozvozu nás kontaktujte a společně doručení můžeme naplánovat.

Ověřit rozvoz    Spojte se s námi

    Sledujte nás na sociálních sítích, jsme na facebooku a instagramu

    Rozvoz květin

    Z nabídky vyberte město doručení. V Ostravě a blízkém okolí rozvážíme zdarma! Doručení do oranžových oblastí na mapě je zpoplatněno částkou 95,-

    Ostrava Zavřít