Recenze našich zákazníků


Štítky oddělíte pomocí klávesy ENTERLucie 22.11. 2020 zobrazit podrobnosti

Včera dorazila kytka pro mamču k narozeninám od kolegyně z práce a byla úplně zvadlá. Po rozbalení některé květy uoadly. Za 500kc si představuji trochu jinou kvalitu.

I-KVĚTINY

Dobrý den paní Lucie, nejprve bych se Vám ráda omluvila, kvalita květin a našich služeb je pro nás na prvním místě a tohle mě moc mrzí. Mohla byste mi prosím na e-mail: illikova@i-kvetiny.cz napsat jméno kolegyně, která květiny objednávala a zaslat také fotografii květiny? Ráda bych s vámi situaci vyřešila a nějak toto napravila. Ještě jednou se velmi omlouvám. Přeji hezký den.

Jitka Marková 18.11. 2020 zobrazit podrobnosti

Děkuji moc za skvělé služby, úžasná komunikace, ochota, vstřícnost. Kytka nádherná. Jsem moc ráda, že aspoň některé věci v dnešní době fungují !!!! Už se normálně těším na další objednávku u Vás. Držte se a ještě jednou díky !!!! :-)

I-KVĚTINY

Děkujeme moc za krásnou recenzi, jsme rádi, že se Vám květina líbila.

Tereza Blahutová 17.11. 2020 zobrazit podrobnosti

Jedním slovem DOKONALOST! Objednávala jsem narozeninovou kytici ke kulatinám - 50 ks růží - nádhera! Dnes pro kamarádku flower box a zase NÁDHERA! Jsem moc spokojená. Květiny už jen od Vás!

I-KVĚTINY

Děkujeme, jsme moc rádi a těšíme se na další květinu, kterou pro Vám uvážeme :-)

Veronika Szekelyova 14.11. 2020 zobrazit podrobnosti

Děkuji moc za dnešní překvapení pro kamarádku nemohla slzy upustit .

<3
I-KVĚTINY

Jeeeee, to nás moc těší, že jsme udělali tak velkou radost :-)

Mirek Cafourek 10.11. 2020 zobrazit podrobnosti

Objednali jsme smuteční kytici. Byli jsme moc nadšení, nádhera. Určitě se rádi vrátíme. Moc děkujeme a doporučujeme všem.

I-KVĚTINY

Jsme rádi, že se kytice líbila a děkujeme za doporučení :)

Mapa rozvozu

Rozvážíme květiny v Opavě. Na mapě si můžete ověřit, zda jezdíme i k Vám. Pro dopravu mimo oblast rozvozu nás kontaktujte a společně doručení můžeme naplánovat.

Ověřit rozvoz    Spojte se s námi

    Sledujte nás na sociálních sítích, jsme na facebooku a instagramu

    Rozvoz květin

    Z nabídky vyberte město doručení. V Ostravě a blízkém okolí rozvážíme zdarma! Doručení do oranžových oblastí na mapě je zpoplatněno částkou 95,-

    Ostrava Zavřít