Recenze našich zákazníků


Štítky oddělíte pomocí klávesy ENTERLucie 23.07. 2023 zobrazit podrobnosti
Doporučuji

Musím zde pochválit p. kurýra Mrka, který dnes rozvážel po Ostravě. Má nejlepší kamarádka dnes slaví 30. let a pán kurýr byl velmi ochoten (s menšími komplikacemi ze strany příjemce) počkat na obdarovanou a následně kytičku růží předat. Moc děkuji za službu. Fotografie před dodáním taky super. Mohu Vás jen doporučit!!!

I-KVĚTINY

Dobrý den, moc děkujeme za krásnou zprávu a recenzi. Máme radost, že se květinu podařilo doručit a že udělala radost :-)

Kristyna 11.07. 2023 zobrazit podrobnosti

3x jsem vam prokazatalne zaplatila za kvetinu, kterou jste nebyli schopni dorucit. Krasny svatek jste pripravili! Uz nikdy vice

I-KVĚTINY

Dobrý den paní Kristýno. Velmi nás mrzí komplikace, které jste s objednávkou měla. Pravděpodobně bude chyba u vás v bance, protože platby k nám neodrazily a vidíme je jako zrušené. Zaslali jsme vám také údaje pro platbu převodem, ale bohužel platba byla poslaná na jiný kód banky, takže ani ta nedorazila. Vše jsme spolu několikrát komunikovaly telefonicky a přes e-mail. Opravdu jsme se z naší strany snažili situaci vyřešit tak, abychom mohli květinu ještě dnes doručit.

J.Dujsíková 14.06. 2022 zobrazit podrobnosti
Doporučuji

Dobrý den, děkuji za nádhernou kytici pivoněk! Opět jste nezklamali, objednávka naslepo, stačilo pár slov a hned jste věděli, co chci :-). Perfektní domluva, příjemné floristky, vše super!

I-KVĚTINY

Děkujeme vám za skvělou recenzi, udělala nám radost. Těší nás, že jste byla spokojená :-)

Jana 29.05. 2022 zobrazit podrobnosti
Doporučuji

Jste skvělí,spolehliví.

Doporučuji
I-KVĚTINY

Moc děkujeme :-)

Ľubica 27.05. 2022 zobrazit podrobnosti
Doporučuji

Kytice boli krásne a veľmi potešili. Pôvodne vzniknutý problém bol vyriešený výbornou a korektnou komunikáciou. Ďakujeme

I-KVĚTINY

Děkujeme, jsme rádi, že se nakonec vše vyřešilo a květiny se líbily.

Mapa rozvozu

Rozvážíme květiny v Ostravě a okolí. Na mapě si můžete ověřit, zda jezdíme i k Vám. Pro dopravu mimo oblast rozvozu nás kontaktujte a společně doručení můžeme naplánovat.

Ověřit rozvozSpojte se s námi

Sledujte nás na sociálních sítích, jsme na facebooku a instagramu

Rozvoz květin

Z nabídky vyberte město doručení. V Ostravě a blízkém okolí rozvážíme zdarma! Doručení do oranžových oblastí na mapě je zpoplatněno částkou 95,-

Ostrava Zavřít